piątek, 28 grudnia 2012

Kuchnia mojej mamy


Okej, zabijcie mnie. Ci, którzy czytacie i ci, którzy tu piszecie. Ten post nie ma żadnego uzasadnienia poza tym, że poczułam nagle przejującą potrzebę robienia zdjęć. Co więcej - potrzeba ta rozwinęła się stając się potrzebą obrobienia zdjęć i wrzucenia ich na bloga, żeby móc je podziwiać w całej okazałości. Przyczyny owej sytuacji są zróżnicowane. Chyba jedną z ważniejszych jest fakt, że nie muszę już od nikogo pożyczać aparatu, bo mam swój, ale wstyd mi się chwalić, więc przejdźmy do następnej - moja mama ma tyle przepięknych sprzętów w kuchni!!!! Ważna isnpiracją było również pewne zdjęcie z Kukbuka, ale chyba najwazniejsze jest to, że robię wszystko byleby tylko nie uczyć się o filozofii liberalnej, ani - co gorsza nie zajmować się pisaniem zaliczenia z tłumaczenia tekstów naukowych. Niech żyją sprzęty kuchenne z targów staroci i zmarnowane przedpołudnia!

Jem czekoladki i oglądam Kukbuka

11 komentarzy:

 1. Piekne sprzęty, śliczna kuchnia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, mama na pewno się ucieszy:)

   Usuń
 2. uwielbiam takie kuchenne migawki, chcę więcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się! Myślę, że da się to załatwić, ale chyba i tak w rozsądnych proporcjach w stosunku do zdjęć jedzenia:)

   Usuń
 3. Szanowni Państwo!

  Jestem studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie A.Mickiewicza na specjalności Nowe Media. Prowadzę badanie naukowe dotyczące blogów kulinarnych w Polsce. Wszystkich autorów blogów kulinarnych zachęcam do wypełnienia ankiety. Zajmie to Państwu jedynie ok. 1 - 2 minut. Wyniki zostaną zaprezentowane w pracy naukowej dotyczącej charakterystyki bloga jako nowej formy komunikacji społecznej.

  Ankieta dla autorów blogów kulinarnych: www.ebadania.pl/97797035d63e99d8

  Dziękuję za poświęcony czas,
  Agata Ornafa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam ponownie,
   dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w moim sondażu :) Dzięki Waszym 381 ankietom, udało mi się napisać w zeszłym roku pracę magisterską i obronić ją z wynikiem bardzo dobrym. W tym roku na podstawie udzielonych przez Was odpowiedzi powstała książka "Blogi kulinarne - pyszna historia Internetu". Zapraszam wszystkich do lektury! :)

   http://wydaje.pl/e/blogi-kulinarne-pyszna-historia-internetu

   Usuń
 4. Piękne zdjęcia, warto uwieczniac takie przedmioty, bo każda kuchnia jest inna, ma inne sekrety. Takie przedmioty z duszą wyglądają pieknie i naprawdę zdobią nasze wnętrza. Bardzo lubię oglądać takie fotografie

  OdpowiedzUsuń
 5. Gin, dziękujemy!
  Aneto, również dziękujemy za miłe słowa. Postaramy się robić więcej zdjęć, choć czasu ostatnio mamy niewiele.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hallo, Tu mama!!!!!!
  Zdjęcia gites!!!!!!!!!Nie do uwierzenia, że to u mnie!!!!
  M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Mamo, miło, że zajrzałaś po 2 miesiącach od premiery:)

   Usuń